Skocz do zawartości

WINBASE używa cookies. Przeczytaj Polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć to powiadomienie kliknij :    Akceptuję

Zdjęcie

Windows Password Recovery Tool Professional


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Ziomek3120

Ziomek3120

    Administrator

  • Administrator
  • 52 postów

Napisany 06 lipca 2020 - 14:36

Narzędzie Windows Password Recovery Tool nie zostało opracowane przez firmę Microsoft, jest to program innej firmy, który może być w stanie zresetować lokalne konto systemu Windows i / lub hasła domeny. Działa dla większości wersji systemu operacyjnego Windows, takich jak Windows 2000 XP Vista 7 8 8.1 i Windows 10.
Nieco bardziej zaawansowane niż inne opcje odzyskiwania hasła
 
Największe roszczenia do sławy, że Windows Password Recovery Tool Professional ma to, że jest w stanie zresetować hasła w ciągu trzech minut lub mniej. Może być w stanie odzyskać twoje hasło, a jeśli nie, może być w stanie zainicjować resetowanie hasła. Jeśli nie jest w stanie wykonać żadnej z nich, może utworzyć nowe konto administratora, aby odzyskać kontrolę nad komputerem w celu zresetowania i sformatowania go. Umieść narzędzie na dysku flash lub dysku i możesz utworzyć nowe konto administratora na swoim komputerze. Interfejs podobny do kreatora jest przyjazny dla użytkownika, a narzędzie może resetować serwery Windows, jeśli wersja to Server 2012 (R2) 2008 (R2) i 2003 (R2).
Wniosek - opłacalna opcja, jeśli komputer jest zablokowany
 
IMG_20200609_115042.jpg.adabba375cb24e26
 
Windows_Password_Recovery_Tool_Ultimate.iso

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby zobaczyć tą zawartość


  • 0

 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Community Skin by Fredson Nunes Junior